ZAKONCZENIE KONKURSU NA BLOG ROKU 2013

IMG_5951


Konkurs Blog Roku 2013 zakończył się dla nas o godzinie 12, kiedy to po podliczeniu wyników okazało się, że zajęliśmy 13 pozycję.

Tak jak myśleliśmy różnica w ilości oddanych głosów na poszczególne blogi nie była taka duża i tym bardziej czujemy niedosyt całej sytuacji. Biorąc jednak pod uwagę częstotliwość publikowanych przez nas postów oraz fakt, że było to pierwsze wyjście do szerszej ilości czytelników to 13 pozycja na 190 wydaję się być jednak sukcesem. W tym miejscu chcielibyśmy podziękować każdemu kto głosował, osobom które włączyły się w promocję oraz za wszystkie miłe słowa ! Nie będziemy wymieniać nikogo z imienia i z nazwiska bo nie wiemy czy te osoby sobie tego życzą to raz, a dwa że ilość osób, które w jakiś sposób szukały dla nas głosów była tak duża, że można by było temu poświęcić osobnego posta. Daje nam to kopa, żeby dalej bloga rozwijać i może już rzeczywiście czas, żeby przenieść go na inną platformę. Na pewno dalej w miarę możliwości będą publikowane nasze podróże prosto z drogi jak tylko będzie prąd i internet, ale mamy też parę innych pomysłów, a czy wejdą w życie wyjdzie w praniu.
Chociaż dotychczas uważaliśmy, że funpage na facebooku nie ma sensu to patrząc na inne blogi nie jest to wcale takie głupie. Będzie to najlepsze źródło informacji o tym co i kiedy dodajemy, a w szczególności może być przydatne dla potencjalnych nowych czytelników.
Pozdrawiamy!
P:S: Polska ekipa zaczęła dzisiaj podejście na Nanga Parbat. Trzymamy kciuki !

http://off.sport.pl/off/1,111379,15409703,Nanga_Parbat__Polacy_rozpoczeli_atak_szczytowy_.html


 

Dodaj komentarz